Zrobili jakąś nową opcję na blog.pl. Mogę ustawić notkę tak, żebyście ją widzieli, lub nie. Nie będę zła, chamska i mroczna. Pozwolę Wam czytać te wywody. Zresztą, jeśli okażę się być zła, chamska i mroczna, to i tak się nie dowiecie, że notka została dodana. Ale fajnie.
A dziś Beti napisała coś, co mnie zwaliło z nóg i podobało mi się cholernie. Mianowicie :

Ja : Pooowiem Waaaaam, że kogoś znaaaaaam, kogoś kto znaaaaa
Beti:Billa z TeHaaaa

LOL ?! A ja się wczoraj widziałam z Madziorem. Srebrne kierpce – to się wie :)
Upatrzyłam sobie kostium. Nie powiem jaki i nie powiem gdzie, bo zaraz tabun lasek się rzuci żeby kupić, bo jest na tyle ładny, że na serio wieeeelu osobom może się podobać.
Czasami zastanawiam się głębiej nad tym wszystkim. Tym wszystkim, tj. egzystencją, religią, śmiercią itp. I do jakich dochodzę wniosków ? Że w jakikolwiek sposób by nie próbować,zawsze jest nie tak. Dotyczy to zwłaszcza religii. Człowiek robi coś dla innych, stara się pomóc, a to jest cały czas nie tak. Ja osobiście jestem osobą wierzącą, ale jak dojdę jeszcze do paru mądrych wniosków, to seryjnie zacznę wyznawać zasadę ,, wierzę w Boga, a nie w Kościół”. W sumie to tak jest. Przeraża mnie, że ksiądx pedofil nie zostanie ukarany za molestowanie dzieci. Przedstawiciel Kościoła, a w rzeczywistości powinien wylądować na dołku, jak całą reszta tych, których w więzieniach się traktuje najgorzej. Nie mieści mi się to w głowie.
A teraz bardziej przyziemne sprawy – chcę nowy telefon, chcę już jechać nad morze i … chcę WOŚP :) I pobić kolejny rekord w zbieraniu kaski.
Jutro idę na urodziny do Sieke. Wakacje są, bawić się trzeba.
A rowerzysta jedzie …