O tak, przestawienie zegarków o godzinę. Niby lubię, jak się wcześniej robi ciemno. Już niedługo zima, spadnie śnieg. Będę w swoim żywiole :P.
A jak mi się żyje ? Strasznie dużo nauki, i to nauki takich przedmiotów, które wcale łatwe dla mnie nie są. W tym tygodniu czekają mnie 4 klasówki, geograf chciał dać jeszcze jedną na piątek ( wtedy tego dnia byłyby 3 klasówki :/ ), ale przełożył. A skoro przełożył, to automatycznie dochodzi jeden temat więcej do nauki. I bądź tu mądry… Jeszcze jutro fizyka i historia. Dla mnie do za dużo. PO… Heh
W wyniku ostatniej fazy staram się załapać podstawy fińskiej gramatyki. Aż sobie chyba rozpiszę w zeszycie po swojemu, bo mnie to – jako lingwistykę z krwi i kości – zaciekawiło. Czytam też co nieco o gramatyce niemieckiej. Ja ucząca się niemieckiego ? Do czego to doszło.
W środę Wszystkich Świętych. Eh.
Bardzo podoba mi się piosenka Brodki – ,, Znam Cię na pamięć”. Tak szczerze, to mi się od razu Kochanie na myśl przywodzi. Że spotkamy się w styczniu, na moich urodzinach. Nie mogę słuchać takich piosenek :(.
Chcę do NY :(
Kocham Was ludzie, a szczególnie Tego Jednego. 5-go listopada minie nam PÓŁTORA ROKU. Matko, jaki szmat czasu :) :*:*:*:*
KOCHAM :D:D:D :*